Přední místo v technologii chytrých hodinek TAG Heuer's Connected

Jean-Claude Biver vydal v pondělí v New Yorku hodinky TAG Heuer Connected. A to se stalo jen rok po začátku práce na prvních luxusních švýcarských připojených hodinkách a také jen osm měsíců poté, co byla na Baselworldu oznámena průlomová spolupráce mezi TAG Heuer a giganty ze Silicon Valley Intel a Google.

 špičkové repliky hodinek

Zařízení půjde do obchodů ve Spojeném království 30. listopadu za cenu 1 100 GBP. Spolu se zařízením bude vydána také nová verze stávající technologie chytrých hodinek. Umožní uživateli vrátit se po dvou letech ke standardnímu mechanickému pohybu, pokud si to přeje.

Po vydání zařízení budou jeho funkce rozhodně představovat špičku v technologii chytrých hodinek. Může samostatně fungovat jako smartphone, obsahuje také prvky tradičního švýcarského hodinářství, včetně voděodolného, ​​lehkého, titanového 46mm pouzdra.

Klíčový obsah značky TAG Heuer zahrnuje řadu možností digitálního ciferníku, včetně klasického chronografu, tříručičkového dne/datum a GMT a řadu aplikací, které uživateli umožňují propojit se s ambasadory značky a přizpůsobeným sportovním obsahem.
„Věčnost v krabici“, použil pan Biver toto slovo k popisu schopnosti nakonec vyměnit vaše hodinky Connected za konvenční strojek – ale skutečný příběh leží ve výpočetní síle prvních švýcarských „inteligentních“ TAG Heuer repliky hodinek na světě. Pro srovnání se zdá, že jiné chytré hodinky nejsou nic jiného než maličkost.

  • repliky hodinek
  • iwc repliky hodinek
  • repliky tag heuer